Kadra pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej Zespołu Szkół w Korczynie w roku szkolnym 2016/2017.

Stodolak Artur - dyrektor szkoły
Półchłopek - Pleban Dorota - wicedyrektor szkoły

  Nauczyciele  
lp. nazwisko i imię nauczany przedmiot
1 Barszczewska Anna język niemiecki
2 Bienia Agata matematyka
3 Brzezińska Renata edukacja wczesnoszkolna
4 Dariusz Cichowlaz religia
5 Delikat Alicja historia
6 Flis Andrzej muzyka, zajęcia artystyczne
7 Florek Wanda edukacja wczesnoszkolna
8 Gazda Agata matematyka
9 Gazda Grzegorz wychowanie fizyczne
10 Gonet Sabina przyroda
11 Grzesik Anna język angielski
12 Jamroga Dominika logopeda
13 Jakubik Dorota język polski
14 Jurczyk Barbara edukacja wczesnoszkolna
15 Komórek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
16 Korona Alicja matematyka
17 Korona Magdalena język polski
18 Kowalczyk Agnieszka język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie
19 Kuras Katarzyna wychowanie w świetlicy szkolnej
20 Kwiatkowska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
21 Lampara Lidia bibliotekarz
22 Lenik Janusz wychowanie fizyczne
23 Lorens Agata wychowanie fizyczne
24 Macina Anna religia
25 Malinowska Marta język angielski
26 Mełech Sabina język angielski
27 Michalik Kozioł Jolanta język polski
28 Moskal-Puz Barbara matematyka
29 Pałka Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
30 Paradysz Tomasz wychowanie fizyczne
31 Paradysz Janusz geografia, historia, wychowanie do życia w rodzinie
32 Pelczar Jadwiga edukacja wczesnoszkolna
33 Pelczar-Golonka Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
34 Polakowska Maksymiliana edukacja wczesnoszkolna
35 Polakowski Piotr historia, wiedza o społeczeństwie
36 Potyrała Magdalena zajecia techniczne, zajęcia komputerowe
37 Półchłopek Tadeusz język polski
38 Prajsnar Magdalena język angielski
39 Prajzner Jerzy informatyka
40 Przewrocka-Półchłopek Danuta kierownik świetlicy, wychowanie w świetlicy
41 Pudło Alicja przyroda
42 Rękas Agata edukacja wczesnoszkolna
43 Sikora Ewa chemia, zajęcia komputerowe
44 Staszewski Łukasz religia
45 Stodolak Elżbieta pedagog
46 Sznaj Edward religia
47 Świder Wojciech plastyka, zajęcia artystyczne
48 Trzemżalski Maciej przyroda, biologia
49 Wajda Anna edukacja wczesnoszkolna
50 Waśko Anna język angielski
51 Wącław Grażyna matematyka
52 Wenda Wioletta edukacja wczesnoszkolna
53 Wierdak Hubert wychowanie fizyczne
54 Wojnar Jerzy wychowanie w świetlicy szkolnej
55 Wołczański Edward fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
56 Wójcikiewicz Maria edukacja wczesnoszkolna
57 Zajchowska Dorota nauczyciel wspomagający
58 Zych Jacek język polski